PİO BİLGİ GİZLİLİK POLİTİKASI

www.piobilgi.com, aşağıda yer alan bütün koşulları herhangi bir değişiklik söz konusu olmaksızın kabul etmeniz koşuluyla size sunmaktadır. Gerek kayıtlı Kullanıcı, gerekse kayıtsız ziyaretçi olarak bu siteye erişen, sitede dolaşan veya herhangi bir bölümünü indiren veya bu siteye mesaj bırakan veya yükleme yapan ya da bu siteyi ve içeriğini başka herhangi bir şekilde kullanan kişi olsun, bu politikaları tamamen kabul etmiş sayılır. Bu koşulların tamamını kabul etmiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.

BU SİTEYE ERİŞİM VE SİTENİN KULLANIMI

www.piobilgi.com’u kullanmanızın bir koşulu olarak, bu Web Sitesi’nde sunduğunuz bütün bilgilerin doğru, güncel ve tam olduklarını, bir piobilgi.com hesabınız varsa hesap bilgilerinizi koruyacağınızı ve sizin haricinizdeki herhangi bir kişi tarafından hesap bilgilerinizin kullanılmasına nezaret edeceğinizi ve bu kullanımlardan tamamen sorumlu olacağınızı ve piobilgi.com web sitesi için herhangi bir şifre gerekmesi halinde, gerçekleştirilen tüm şifre gerektiren işlemlerden sorumlu olacağınızı, şifreleri derhal değiştireceğinizi yahut herhangi bir güvenlik riski veya yetkisiz kullanımdan haberdar olmanız halinde, durumu derhal Pio Bilgi’ye bildireceğinizi, şahsi bilgilerinizi kaydetmemize onay verdiğinizi taahhüt etmektesiniz.

OTOMATİK TOPLANAN BİLGİLER

piobilgi.com web tasarım sitesini ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ile ilgili bazı bilgileri otomatik olarak toplamaktayız. Bu bilgiler; IP adresiniz, web tarayıcısı yazılımı, işletim sistemi bilginiz, sitede geçirdiğiniz süre ve yönlendiren web sitesi de dâhil olmak üzere oturum verileridir.

SİZE AİT BİLGİLERİ NASIL KULLANIYORUZ

Pio Bilgi olarak sizinle ilgili olarak topladığımız bilgileri; sitemize erişiminizim ve sitemizi kullanmanızın kolaylaştırılması da dahil olmak üzere kayıt işlemlerini gerçekleştirmek ve hesabınızı yönetmek için; Pio Bilgi davetleri hakkında bilgi verilmesi de dahil olmak üzere genel olarak sizinle iletişim kurmak için; değerlendirmelerinizi, forum yazılarınızı ve diğer içeriği Pio Bilgi’de yayımlayabilmemiz için; sorularınıza ve yorumlarınıza cevap vermek için; ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve web sitemize gösterdiğiniz ilgiyi ölçmek ve bunları iyileştirmek için; bizim veya ortaklarımızın sunduğu ve ilginizi çekebilecek olan özel teklifler ve ürün veya hizmetler ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek için; Pio Bilgi deneyiminizi diğer şekillerde iyileştirmek için; anketler yoluyla yapılanlar da dahil olmak üzere sizden bilgi istemek için; ihtilafların giderilmesi veya sorunların çözülmesi için; yasaklanmış veya yasadışı olması muhtemel aktiviteleri önlemek için.

BAĞLANTILAR

Pio Bilgi, internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı vermektedir. piobilgi.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

Pio Bilgi, gelecekte bu Gizlilik Politikasını değiştirebilir. Politikada yapılacak değişiklikleri kontrol etmeyi unutmayınız. Önceden bildirimde bulunmaksızın bu politikada geçerli şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya diğer şekillerde güncelleme hakkımızı saklı tutmaktayız ve Sözleşme’yi kabul ettiğiniz farz edilecektir.