Grafik Tasarım

 

 

Logo tasarımı; Marka, ürün, hizmet ve/veya şirketinizin insanların ilk gördüğü kimliğidir. Misyonunuzu vizyonunuza yansıtan, amacına ulaşan, akılda kalmayı başarabilen bir logo işletmenizin en önemli unsurudur.

Genel olarak Logo, şirketinizin faaliyeti ile örtüşen renkler ve şekil ile olsa da sadeliğin estetiği birçok kurum ve kuruluşun tercihi haline gelmiştir. Bunun en önemli sebeplerinden biri, şirketlerin artık ismi kadar logosunun da zihinlerde yer alışıdır.

Şirketinizin felsefesine hakim, faaliyetlerini bilen, amaç-estetik dengesini koruyabilen, uzman bir kadrodan destek almak isterseniz sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Pio Bilgi Logoİyi bir logo tasarımı nasıl olmalı?

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı; Firma, kurum yada kuruluşun tam tabiri ile reklam hizmetlerinin bütününe verilen addır. Logo, kartvizit, tabela, web sitesi tasarımı ve yazılımı, piktogram, araç giydirme, ve diğer grafik çalışmaları ve uygulamalarını kapsar.

Profesyonel bir kurumsal kimlik tasarımı’ndan doğru bir şekilde faydalanabilmeniz için, potansiyel ve sektörel hedefleriniz ile birlikte sadece grafik anlamında değil, iş analistliği ve felsefe ile çalışılması gerekmektedir. Profesyonel Kurumsal Kimlik, bu noktada logonuzu her yerde kullanmanızdan farklıdır.

“İyi” Bir Profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

 

Katalog Tasarımı; ürünlerinizin tanıtımı amaçlı, olabildiğince zengin ve benzersiz içeriğe sahip, hitap ettiği insanlara ürün/hizmetleriniz ile ilgili yeterince detay veren bir tanıtım amacıdır. Son derece etkili olan katalog çalışmaları, sizin için gezer bir şube olmalı.

Gerek baskı ve materyal kalitesi, gerekse takdim olarak katalogunuzun kalitesi tamamen firmanızın kalitesini yansıtacağını unutmayın.

Katalog Çalışması“İyi” Bir Katalog Tasarımı Nasıl Olmalıdır?
Katalog tasarımı akılda kalıcı olmalıdır.
Katalog tasarımı marka ve ürünlere dair çağrışım yapmalıdır.
Katalog tasarımı firmayı mümkün olduğunca temsil etmelidir.
Katalog tasarımı kolay anlaşılabilir olmalıdır.

 

 

Ayrıca sizlere özel endüstriyel grafik çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Ambalaj, broşür, tabela, araç giydirme ve benzeri çözümlerimiz için lütfen bilgi alınız.