Pio Bilgi Hakkında

Pio Bilgi, 2005 yılından beri sayısız projeye imza atmış, yerleşkesi İzmir Karşıyaka'da bulunan bir iş analistliği ve danışmanlık firmasıdır.

 

 

Markalaştırma, Kalite Yönetimi, Marka Tescil, Patent Tescil, KOSGEB Danışmanlığı, Teknoloji Danışmanlığı, E-Ticaret Yönetimi,Yazılım Geliştirme, Mobil Yazılım, Web Tasarım, E-Ticaret, SEO ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Pio Bilgi şirketinizin elektronik ihtiyaçlarını analiz ederek hizmetine başlar.

Yenilikleri takip eden, tecrübeli ve genç bir ekip ile çalışan Pio Bilgi yüzlerce kurumsal müşteriye hizmet vermektedir. Kendi CRM sistemimizi geliştirerek, müşterilerimize anlık ve sorunsuz çözümler sunmaktayız.

PioBilgi, sadece web tasarım işinizi yapmaz. Sizin için aynı zamanda internet ortamını araştırır. Daha az maliyetle, daha çok verim almanız için çalışır.

Size özel geliştirdiğimiz yol haritaları ile işletmenizi tam manasıyla internete taşıyoruz. Gerek bulunabilirlik, gerekse ürün satışı konusunda çalıştığımız süre boyunca 7/24 destek sunuyoruz.

Dört ayrı lokasyonda 100gbit’in üzerinde, cisco altyapısı ile güçlendirilmiş web sunucularımız ile web hosting konusunda müşterilerimize tam manası ile “hot couture” hosting sağlayarak, geliştirdiğimiz siteleri ile dünya pazarında hak ettiği yerlere gelmelerini sağlıyoruz.

SEO konusunda uzmanlığımız ile arama motorlarında sitelerinizi rekabette öncü hale getiriyoruz.

Referanslarımıza bir göz atmanızı öneriyoruz.

Birlikte çalışmak üzere.

 

En derin saygılarımızla…