Web Tasarım

Hızla gelişen teknoloji, artık her kurum ve kuruluşun internetten bulunabilirliğini esas almaktadır. Gerek yeni yasa, gerekse çağ standardı olarak her işletmenin bir web sitesi ihtiyacı bulunmaktadır.

Pio Bilgi ihtiyaçlarınızı baz alarak, size en uygun web sitesi çözümünü sunmakla beraber sektörel danışmanlığınızı da üstlenmektedir.

Pio Bilgi web tasarımda size özel ve hızlı çözümler sunar. Müşterileri ile birebir görüşerek ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı ve teslim ettiği sitelerin sürekli takibini yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

responsive_web_tasarim

Web tasarımlarımızın tamamı, aksi belirtilmedikçe ve müşteri tarafından bizzati istenmediği sürece responsive (esnek) yapıdadır. Bu sayede web siteniz internet erişimi olan tüm cihazlarca sorunsuz görüntülenir, arama motorlarının gözünde itibarı daha yüksek olur ve doğal olarak dönüşümleriniz artar.

Web siteniz teslim aşamasına geldiğinde ziyaretçi ve dönüş istatistiği için Google Analytics hesabı tanıtılarak ve sitenizi nasıl yöneteceğinizin eğitimi verilerek size teslim edilir. İç Seo çalışması bize verdiğiniz ürün ve hizmetleriniz için optimize edilir, gereken ayarlar yapılır. Bu sayede Internet Reklamcılığı’ndan faydalanmak istediğinizde maliyetlerinizde rakiplerinize göre gözle görülür ekonomi sağlarsınız.

Lütfen referanslarımızı inceleyiniz.